Firma
CZEN
www.tooling.cz Aplikace Aplikace SIKA Formy pro betonové tvarovky

Formy pro betonové tvarovky, umělý pískovec, sádrové štuky

Současnost nabízí v této oblasti široké pole působnosti. Tvarové prvky (sochy, balustrády, zámková dlažba, okraje bazénů, apod.) jsou dnes poptávaným artiklem. Produkty společnosti Sika na bázi syntetických pryskyřic i zde uspoří spoustu nákladů a s jejich pomocí se získají kvalitní formy s dlouhou životností.

Možno říci, že nabídka z naší strany zahrnuje jak povrchové pryskyřice Biresin® U 1320/U 1320S, S 10, S 12, S 15, S 16 tak laminační pryskyřice Biresin®

L 80, L 84, LS na bázi epoxidů pro technologii výroby forem laminačním způsobem. Při vlastní výrobě forem laminováním je možno pracovat i s laminačními pastami Biresin® L 89 které je možno nanášet přímo na gelující vrstvu povrchové pryskyřice. Po vytvrzení se získá lehká forma s výbornou pevností a tvarovou stabilitou. Rovněž je možno použít jako výplňovou hmotu nebo i pro přímé odlévání epoxidové licí pryskyřice Biresin® G 30, G 32, G 46, G 48.

Při požadavku výroby pružných forem doporučujeme v uvedeném případě použití licích pružných polyuretanových pryskyřic Biresin® U 1404, U 1303, U1305, 444 (ve speciálních případech možno provádět nanášení stěrkováním).

Pro separaci doporučujeme použít separátory Sika®Trennmittel.

Pro upřesnění informací nás kontaktujte telefonicky na čísle 545 321 258 nebo pomocí formuláře.