Firma
CZEN
www.tooling.cz Aplikace Aplikace SIKA Odlévání dekorativních prvků

Odlévání dekorativních prvků

Výrobci různých dekoračních předmětů (například ozdobných rámečků na vstupních domovních dveřích či dvířkách kuchyňských linek) mohou rovněž s úspěchem využít zkušenosti z výrobky Sika v této oblasti.

Jakékoliv tvarové návrhy lze vytvářet za pomocí řady modelových bloků SikaBlock® M 450, M 550, M 610, které se dají opracovávat, jak na běžných frézovacích strojích či strojích počítačově řízených za pomoci elektronických dat, tak i ručně.

Pro následnou výrobu forem se nabízí celá škála pryskyřičných systémů. Například je možno vyrábět formy laminační technologií pomocí povrchových pryskyřic Biresin® U 1320/U 1320S, S 10 a dále použít některou z laminačních pryskyřic Biresin® L 80, L 84, LS a skelná vlákna či laminační tkaninu. Rovněž laminační pasty Biresin® L 89 firmy Sika si zasluhují pozornost. Díky nízké hustotě a dobrým mechanickým vlastnostem je možno vyzvednout nízkou hmotnost forem vyrobených za použití těchto materiálů.

Vlastní odlévání tvarových dílů je možno provádět pomocí licích polyuretanů Biresin® G 26, G 27LR, G 28 Výrobky vyhovují všem pevnostním a bezpečnostním hlediskům.

Pro separaci doporučujeme použít separátory Sika®Trennmittel.

Pro upřesnění informací nás kontaktujte telefonicky na čísle 545 321 258 nebo pomocí formuláře.